Strieborné šperky tvorím z kvalitného strieborného 925/1000 plechu a strieborného 925/1000 drôtu, ktoré kupujem priamo vo fabrike určenej pre zlatníkov.

 

Do šperkov osádzam iba práve prírodné minerály (kamene). Vďaka môjmu tatinovi, ktorí mal viac ako 30 ročnú prax v oblasti mineralógie, bol vášnivý zberateľ, viem odhaliť pravosť, kvalitu a hodnotu prírodného minerálu. Garantujem vám pravosť, správny názov každého prírodného minerálu v šperkoch mojej autorskej tvorby.

 

Striebro netavím. A dôvod? Pri tavení sa striebro oslabuje a aj keď vznikne z neho krásny šperk, pri oprave, úprave či prerábke striebro začne praskať a je viac ako 99% pravdepodobnosť, že sa celý šperk rozpadne.

Šperky mojej autorskej tvorby sú vyrobené z kvalitného striebra a oprava, úprava či prerábka sa dá zvládnuť s úsmevom bez ďalšieho poškodenia šperku.

 

Určite poznáte situáciu, poškodil sa vám šperk, chceli ste si ho dať u výrobcu/ predajcu opraviť a neúspešne?

Garantujem vám celoživotný servis na šperky mojej autorskej tvorby a nikdy vám nepoviem nejde to. Vždy hľadám riešenia ako to ide, aby vám opäť šperk robil radosť. Tvorím šperky tak, aby nám slúžili a robili radosť celý život a aj v prípade mechanického poškodenia, vždy sa dá šperk opraviť.

 

Po rokoch sa vedia prsty na ruke zmeniť a prsteň odrazu nesedí.

Vďaka celoživotnej záruke a servisu, ktorú vám dávam ku šperkom mojej autorskej tvorby sa dá prsteň aj po rokoch upraviť tak, aby vám sedel opäť tak ako má.

 

Neviete si poradiť ako vyčistiť šperk, ktorý ste si u mňa kúpili, alebo dali vyrobiť?

Dohodneme si osobné stretnutie, alebo mi šperk pošlete a ja vám z neho vykúzlim opäť krásny žiarivý šperk.

Strata lesku, černanie sú typické znaky, ktoré sa po rokoch prejavia na každom striebornom 925/1000 šperku.